Licytujsale.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

O nas

Licytujsale.pl to nowy serwis, w którym można dodawać zlecenia zorganizowania uroczystości online. Jest to strona dla użytkowników, którzy mają w planach organizację uroczystości(Wesele,Komunia,Chrzciny itp), wystawiają ofertę z opisem,kosztami i terminem a zarejestrowane obiekty udzielają odpowiedzi. Twoje oferty widnieją na aukcjach w formie licytacji.Obiekty odpisują podając swoje warunki.

Zleceniodawca może dodać ofertę bez logowania. Zarejestrowany obiekt ma możliwość płatnej weryfikacji.Dzięki temu jest na szczycie proponowanych ofert.Jednorazowy koszt takiej weryfikacji to 20 zł brutto.

Strona licytujsale.pl jest częścią serwisu saleilokale.pl. Obiekty z wykupionym abonamentem w saleilokale.pl otrzymują darmową weryfikację. 

JAK TO DZIAŁA:

1.UŻYTKOWNIK ZAINTERESOWANY ZORGANIZOWANIEM SOBIE WESELA,KOMUNII,CHRZCIN ITD... DODAJE ZLECENIE BEZ LOGOWANIA ALBO REJESTRUJE SIĘ I WYBIERA AUKCJĘ,KATEGORIĘ I WPISUJĘ CZEGO POSZUKUJE(TERMIN,MIEJSCE,BUDŻET)

2.DODANE ZLECENIE JEST WIDOCZNE DLA WSZYSTKICH W DANEJ KATEGORII.NASTĘPNIE ORGANIZATOR Z OBIEKTU(HOTEL,RESTAURACJA,DOM WESELNY,DWOREK ITD...) SKŁADA UŻYTKOWNIKOWI OFERTĘ.

3.UŻYTKOWNIK WYBIERA SOBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ I KONTAKTUJE SIĘ Z OBIEKTEM.

 

Na licytujsale.pl można przypisać punkty za działania na stronie, a także za wykonaną pracę w formie komentarza. Uczestnicy dążą do większego uznania, jak również konkurencji. Punkty można dostać za wystawienie aukcji lub pozostawienie oferty. Listę reguł znajdziesz na tej stronie

Powered by: Saleilokale.pl