Licytujsale.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

O nas

Licytujsale.pl to nowy serwis, w którym można dodawać zlecenia zorganizowania uroczystości online. Jest to strona dla użytkowników, którzy mają w planach organizację uroczystości(Wesele,Komunia,Chrzciny itp), wystawiają ofertę z opisem,kosztami i terminem a zarejestrowane obiekty udzielają odpowiedzi. Twoje oferty widnieją na aukcjach w formie licytacji.Obiekty odpisują podając swoje warunki.

Zleceniodawca może dodać ofertę bez logowania albo jako zarejestrowany użytkownik. Zarejestrowany obiekt ma możliwość płatnej weryfikacji.Dzięki temu jest zweryfikowany i wiarygodny oraz znajduję się na szczycie proponowanych ofert.Jednorazowy koszt takiej weryfikacji to 20 zł brutto.

Strona licytujsale.pl jest częścią serwisu saleilokale.pl. Obiekty z wykupionym abonamentem w saleilokale.pl otrzymują darmową weryfikację. 

JAK TO DZIAŁA:

1.UŻYTKOWNIK ZAINTERESOWANY ZORGANIZOWANIEM SOBIE WESELA,KOMUNII,CHRZCIN, KONFERENCJI ITD... DODAJE ZLECENIE BEZ LOGOWANIA ALBO REJESTRUJE SIĘ I WYBIERA AUKCJĘ,KATEGORIĘ I WPISUJĘ CZEGO POSZUKUJE(TERMIN,MIEJSCE,BUDŻET,CZAS TRWANIA AUKCJI.)

2.DODANE ZLECENIE JEST WIDOCZNE DLA WSZYSTKICH W DANEJ KATEGORII.NASTĘPNIE ORGANIZATOR Z OBIEKTU(HOTEL,RESTAURACJA,DOM WESELNY,DWOREK,CENTRUM KONFERENCYJNE ITD...) SKŁADA UŻYTKOWNIKOWI OFERTĘ W FORMIE LICYTACJI. PODAJĘ CENĘ ZA JAKĄ JEST W STANIE WYDARZENIE URZĄDZIĆ ORAZ OPIS Z OFERTĄ.

3.PO ZAKOŃCZONYM CZASIE ZLECENIE, UŻYTKOWNIK WYBIERA SOBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ I KONTAKTUJE SIĘ Z OBIEKTEM.

4.NASTĘPUJE WYSTAWIENIE OPINII ORGANIZATOROWI.

 Na licytujsale.pl można przypisać punkty za działania na stronie, a także za wykonaną pracę w formie komentarza. Uczestnicy dążą do większego uznania, jak również konkurencji. Punkty można dostać za wystawienie aukcji lub pozostawienie oferty. Listę reguł znajdziesz na tej stronie

 

Powered by: Saleilokale.pl